CARBONAX PASSION FOR EXCELENCE


CARBONAX - PASSION FOR EXCELENCE - WHEEL CARE - STAROSLIVOSŤ O DISKY

CARBONAX® Black Tyre Shine, objem: 720ml

Starostlivosť o pneumatiky

Vytvára na gume ochranný štít pred zafarbením odolným voči UV svetlu a poveternostnými faktormi.Carbonax Black Tire Shine je prvotriedny sprej na starostlivosť o pneumatiky. Chráni pneumatiky pred deštruktívnym účinkom prachu, nečistôt, zvyškov oleja atď. Vhodné na bežné používanie.

CARBONAX® Durability Tyre Shine, objem: 400ml

Starostlivosť o pneumatiky

Doprajte svojim pneumatikám maximálnu ochranu a urobte z nich úplne nový vzhľad! CARBONAX® Durability Tire Shine sa extrémne jednoducho aplikuje – stačí nastriekať a sledovať, ako pneumatika obnovuje svoju pôvodnú sýtu čiernu farbu a žiarivý lesk! Za pár sekúnd hravo a rýchlo.

CARBONAX® Red Pro Wheels, objem: 720ml

Starostlivosť o disky

CARBONAX® Red Pro Wheels je vysoko výkonný roztok na čistenie kolies a brzdových kotúčov s neutrálnym pH a farebným indikátorom pre najlepšie výsledky. Pokročilé zloženie s optimalizovanou úrovňou peny pre maximálnu retenciu na kontaminovaných povrchoch.

CARBONAX® Durability Tyre Gel, objem: 500ml

Starostlivosť o pneumatiky a plast

Doprajte pneumatikám a plastom maximálnu ochranu a zaistite, aby vyzerali úplne nové, dokonca aj v daždivom počasí! CARBONAX® Durability Tire Gel je špeciálne vytvorený gél na báze silikónu pre profesionálnu starostlivosť o pneumatiky a plasty. Poskytuje výnimočný lesk a dlhotrvajúci efekt.

CARBONAX® Wheel Cleaner, objem: 720ml

Starostlivosť o disky

Neznášate, keď sú kolesá vášho auta vždy špinavé? Carbonax Wheel Cleaner bol špeciálne navrhnutý pre dokonalý zážitok z čistenia.

Jemné zloženie bez obsahu kyselín a amoniaku je bezpečné pre všetky kolesá!