CARBONAX LUXURY CAR CARE COSMETICS


Zrod myšlienky, zrod predstavy, zrod luxusu. Už v roku 1992 vznikol CARBONAX spojením tých najlepších chemikov v Európe.

CARBONAX® PROMO

CARBONAX® LUXURY CAR CARE COSMETICS

Carbonax vznikol s myšlienkou dosahovať vysoké výsledky, kvalitnú, no zároveň cenovo dostupnú autokozmetiku na súčasnom trhu. Sme od narodenia chemici a už od roku 1992 vytvárame vysoko kvalitné produkty pre našich zákazníkov. Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam a práci výhradne a len s prémiovými materiálmi, novými metódami a výrobným procesom naša vášeň pre prácu ďaleko presahuje len to, že chceme, aby auto dobre vyzeralo. Pravidelná estetická údržba je nevyhnutná pre vzhľad a dlhú životnosť vášho vozidla – a my chceme pomôcť chrániť vašu cennú investíciu tým, že bude vyzerať dobre po mnoho nasledujúcich rokov!

Takí sme my – kombinácia viac ako 30-ročných skúseností a inovatívneho prístupu k vytváraniu produktov, pre ktoré sme skutočne nadšení! So starostlivým výberom a jasnou víziou výroby našich produktov sme schopní pomôcť vám postarať sa o vaše auto ako o naše vlastné. A nikdy neznížime naše štandardy – máte naše mužné slovo!

  • Bezkonkurenčné ceny
  • Profesionálny team
  • Špičkový prístup
  • Férové jednanie
Viac info