VEĽKOOBCHODNÁ SPOLUPRÁCA


Podmienky veľkoobchodného predaja:


  • Kusový odber: Minimálny objem prvej objednávky vo výške 375 € bez DPH alebo 12 ks z jedného druhu tovaru nad 150€. Pri ďalšej objednávke budete automaticky zaradený medzi obchodných partnerov a začnú sa na Vás vzťahovať výhody veľkoobchodu. Musíte dodržiavať minimálne doporučené maloobchodné ceny uvedené vo veľkoobchodnom cenníku.


  • Kartónový odber: Ceny podľa platnej cenovej ponuky ( Kartónový odber ) aj s Vašou príslušnou rabatovou zľavou. Maloobchodné ceny uvedené v cenníku sa môžu líšiť vo výške -5% oproti minimálnej doporučenej maloobchodnej cene uvedenej vo veľkoobchodnom cenníku.


  • Paletový odber: Ceny podľa platnej cenovej ponuky ( Paletový odber ) aj s Vašou príslušnou rabatovou zľavou. Maloobchodné ceny uvedené v cenníku sa môžu líšiť vo výške -10% oproti minimálnej doporučenej maloobchodnej cene uvedenej vo veľkoobchodnom cenníku.


  • Na čerpanie výhod veľkoobchodu musia byť všetky pohľadávky a záväzky uhradené. Ak nie sú - výhody veľkoobchodu nie je možné uplatniť, nie sú nárokovateľné, ani vymáhateľné spätne.

Aké sú ďalšie výhody veľkoobchodného predaja: 

Doručíme tovar zákazníkovi za Vás:

 

Možnosť zasielania tovaru ďalšej osobe a na inú dodaciu adresu. Často využívaná ponuka pri ktorej je tovar zaslaný priamo ďalšiemu kupujúcemu. Označenie balíka je podľa požiadaviek vašej firmy. Faktúru a dodací list zasiela obchod streetkolor.sk vašej firme. Zákazníkovi pošleme Vašu faktúru. Pokiaľ bude tovar na dobierku, akceptujeme Vašu cenu. Streetkolor.sk iba skopíruje doklad o zaslaní balíka.

 

Prednostné vybavíme Vašu objednávku:

 

Prevádzkovateľ obchodu streetkolor.sk garantuje prednostne vybavenie objednávok firmám, ktoré spĺňajú veľkoobchodné podmienky. Pri tovare, ktorý nie je skladom je veľkoobchodný zákazník, bez zbytočného odkladu informovaný o termíne dodania.

 

Pri dlhodobej spolupráci ponúkame navyše:

 

Návody v slovenskom jazyku na kvalitnom papieri s logom vašej firmy zdarma.

 

Technické informácie a vzhľadové návrhy sú výsledkom našich skúsenosti a testov. Garantujeme, že naše alebo nami predávané výrobky poskytujú maximálnu kvalitu. Avšak nepreberáme žiadnu zodpovednosť za dosiahnuté výsledky pokiaľ ide o podmienky v akých sa produkt používa, pretože sú mimo našu kontrolu. Tak isto nepreberáme žiadnu zodpovednosť za zlú techniku striekania, riedenia a aplikovania. Preto Vám odporúčame vykonať testy a overiť podmienky v akých výrobky používate pred skutočnou prácou. Tieto výrobky sú určené pre profesionálne použitie a pre vhodne kvalifikovaný personál.

 

Pre Veľkoobchod sme Vám k dispozícii 24 hodín denne 365 dní v roku na telefóne, ak potrebujete poradiť stačí zavolať, prípadne prezvoniť.